Dziewczynki też miewają autyzm. Dziewczynki a następnie kobiety również mogą mieć Zespół Aspergera. To, że czegoś nie widzisz, nie znaczy, że tego nie ma. Dziewczynki bardzo często są błędnie lub zbyt późno diagnozowane, nieraz dopiero jako dorosłe kobiety (np. w trakcie diagnozowania własnych dzieci). Zmagają się z depresją, lękami czy zaburzeniami odżywiania, bywają leczone psychiatrycznie, …
Tag
Pokazuje: 1 WYNIKI 
